Aktuality

Veľké presklené plochy a tepelné zisky v zimnom období

Trápia vás vysoké účty za vykurovanie? Verte či neverte, nie ste jediný, no ak sa zamyslíte, existuje jedno riešenie.

Do obývačky okná s trojsklom

Do pivnice plastové okná s dvojsklom, do obývačky s trojsklom. Alebo radšej výber podľa svetových strán?Je potrebné zvážiť všetky okolnosti Vašej stavby ,aj svetové strany a polohy okennodverných otvorov

Kvalita sa skrýva za rohovým oknom

Rohové okno pre exkluzívny dizajn Váš domov bude jedinečný a nadčasový.

Plastové okná nikdy nebudú hliníkové okná

Bohužiaľ, plast nie je úplne taký dokonalý, ako sa môže mnohým zdať. Netvrdíme, že na trhu nenájdete kvalitné plastové okná, ktoré vám vydržia aj desiatky rokov, a to bez akýchkoľvek nezrovnalostí či problémov, no nie vždy je také jednoduché nájsť zrovna také okná, ktoré vás v budúcnosti „nezradia“. Vyberte si kvalitné hliníkové okná za priaznivú cenu.

Rohové hliníkové okná pre moderný dizajn

Rohové okná môžeme vrelo odporúčať a sú skvelým doplnkom, ak svoj dom chcete mať elegantný a v modernom štýle.

Hliníkové systémy sú stvorené pre váš domov

Hliníkové profily sa môžu pochváliť vysokou pevnosťou a vynikajúcimi parametrami, takže splnia očakávania i tých najnáročnejších ...

Certifikát dôveryhodnosti

Najúspešnejšie firmy vlastnia certifikát dôveryhodnosti EU. Skóringový systém certifikátu je založený na množstve premenných a je vytvorený štatistickými a matematickými metódami. Hovorí o tom, aká je pravdepodobnosť, že sa firma dostane do insolvencie.

Profesionálna montáž okien

Spoločnosť S.N.A.I.L. s.r.o. potvrdzuje, že pracovníci aplikačnej firmy boli zaškolení pre používanie SOUDAL WINDOW SYSTEM pri montáži okenných konštrukcií.

Ochranná známka INTER-OKNO ®

Spoločnosť INTER-OKNO s.r.o., získala osvedčenie o zápise ochrannej známky. Úrad priemyselného vlastníctva Slovenskej republiky zapísaný do registra ochranných známok podľa $ 33 ods. 1 zákona 6. 506/2009 Z. z. o ochranných známkach.